Elles són les triades

Aquest dissabte 21 de setembre vam conéixer a les candidates a ser Falleres Majors de València 2020 i corts d’honor.

 

 

Candidates a Fallera Major de València 2020

Consuelo Llobell Frasquet: Falla Albacete – Marvà

Claudia Rodríguez Blanco: Falla Albereda – Avinguda de França

Yasmín Espí Bonaviña: Falla Tomasos – Carles Cervera

Yessica Iranzo López: Falla Benimodo – Enginyer Dicenta

Debora Pasqual Alegre: Falla Barraca – Església del Rosari

Helena Espert Roig: Falla Plaça del Mercat Central

Andrea Cea Blanco: Falla Carters – Litògraf Pasqual Abad

Marta Tejedo Belenguer: Falla Arquitecte Alfaro – Francesc Cubells

Paula Navarro Avallone: Falla Arquebisbe Olaechea – Sant Marcel·lí

Anna Adela Duggan Capuz: Falla Almirante Cadarso – Comte d’Altea

Andrea Grau Sirera: Falla Palleter – Erudit Orellana

Marina Fagoaga Benedito: Falla Plaça Doctor Collado

Raquel Nebot Oliver: Falla Jacint Benavent: Reina Na Germana

Fotos Fran Adlert

© Don Falleret 2019. Todos los derechos reservados.

Todos los derechos reservados. Prohibido su uso comercial, reproducción, impresión y/o modificación total o parcial sin autorización expresa del autor.

 

Candidates a Fallera Major Infantil de València 2020

 

 

Natalia Vilanova Alabau – Falla Mare de Déu de Lepant

Martina Bellver Bayarri – Falla plaza Lope de Vega – Sector La Seu-La Xerea-El Mercat

María Ayora Balaguer – Falla Pizarro-Cirilo Amorós – Sector Pla del Remei-Gran Vía

Gabriela García Moreno – Falla Músico Espí-Grabador Fabregat

Cristina Patricia Marcos de la Rosa – Falla Mayor-Moraira-Nazaret – Sector Canyamelar-Grao-Nazaret

Claudia Guillén Bartual – Falla Na Jordana – Sector El Carmen

Carla Sahuquillo Peris – Falla Cervantes-Pare Jofre – Sector La Roqueta-Arrancapins

Carla López Grande – Falla Santa Genoveva de Torres-Arquitecto Tolsá – Sector Rascanya

Carla García Pérez – Falla Ramiro de Maeztu-Leones – Sector Camins al Grau

Blanca Chaparro Rabuñal – Falla Poeta Llorente – Sector Quart de Poblet

Begoña Bonastre Godoy – Falla Jacinto Benavente-Reina Doña Germana – Sector Pla del Remei-Gran Vía

Amelia Ricart Esteban – Falla Malvarrosa-Antonio Ponz-Cavite – Sector Malvarrosa-Cabanyal-Beteró

Sara Rivas Climent – Falla Poeta Alberola-Totana – Sector Olivereta

Fotografias: Armando Romero – Junta Central Fallera