Nominacions del XXXVII Concurs Infantil de Teatre

Aquestes són les nominacions del XXXVIII Concurs Infantil de Teatre XXXVII CONCURS INFANTIL DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIA

Delegació de Cultura – Junta Central Fallera – Exercici 2019-2020

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR MENUT:

 

-A: Gorka Pascual Vinat

EN EL PAPER DE : Chambelain de Palau

DE L’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

 

-A: Pau Rodriguez Muñoz

EN EL PAPER DE : Esteban

DE L’OBRA: “ I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

A: Pablo Nico Gil Pérez

EN EL PAPER DE : Mosquit

DE L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU MENUDA:

-A: Adriana Balaguer Delgado

EN EL PAPER DE : Agnes

DE L’OBRA: “La princesa que volia ser Príncep”

DE LA FALLA: Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

 

-A: Abril Tomás Rodríguez

EN EL PAPER DE : Alegrina

DE L’OBRA: “No puges a l’andana”

DE LA FALLA: Mossén Josep Cuenca-Pinedo

 

-A: Rocío Sanz López

EN EL PAPER DE : Slime

DE L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

 

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR NOVELL:

-A: Joan García Úbeda

EN EL PAPER DE : Joel

DE L’OBRA: “ I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A: Josep Gil Bon

EN EL PAPER DE : Pepe

DE L’OBRA: “Una idea brillant”

DE LA FALLA: Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbá

-A: Alex Pérez Mihai

EN EL PAPER DE : Felip El bell

DE L’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

 

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU NOVELL

-A: Carmen Puig Sancho

EN EL PAPER DE : Sor Amnesia

DE L’OBRA: “Mongeries”

DE LA FALLA:Borrull-Túria

-A: Laura Lucía García Vaquero

EN EL PAPER DE : Margarita

DE L’OBRA: “ I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A: Lucía Puig Sancho

EN EL PAPER DE : Sor Tecla

DE L’OBRA: “Mongeries”

DE LA FALLA:Borrull-Túria

 

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT:

-A: Ana Llatas Fernández

EN EL PAPER DE : Ventafocs

DE L’OBRA: “Una història diferent

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

-A: Neus Gurrea Villarreal

EN EL PAPER DE : Maria Agustina

DE L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A: Carlota Pons Pascual

EN EL PAPER DE : Carlota

DE L’OBRA: “Una idea brillant”

DE LA FALLA: Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbá

 

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT:

-A: Luís García Vaquero

EN EL PAPER DE : Marcel

DE L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A: Jorge Antonio Llatas Fernández

EN EL PAPER DE : Peter Pan

DE L’OBRA: “Una història diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

-A: Mateo Mirasol Salvador

EN EL PAPER DE : Merlí

DE L’OBRA: “Una història diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

 

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR PRINCIPAL:

-A: Iker Pascual Vinat

EN EL PAPER DE : James Filby

DE L’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

-A: Iván Macías Mena

EN EL PAPER DE : Mowgli

DE L’OBRA: “El llibre de la selva”

DE LA FALLA: Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina

-A: Marc Altur Agüera

EN EL PAPER DE : Herbert George

DE L’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

 

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU PRINCIPAL:

-A: Olga Navarro Vargas

EN EL PAPER DE : H-384

DE L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

-A: Celia Soler Albuixech

EN EL PAPER DE : Kiwi/Sara

DE L’OBRA: “El somni d’Alba”

DE LA FALLA: Quart-Palomar

-A: Paula Saiz Chisbert

EN EL PAPER DE : A4

DE L’OBRA: “Volguts Pares”

DE LA FALLA: Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

 

NOMINACIONS A MILLOR DIRECCIÓ:

-A: Vicent López Torres

DE L’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

-A: Desireé Mendoza Llinares

DE L’OBRA: “Volguts Pares”

DE LA FALLA: Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

-A: Paqui Olba i Hernán Mir

DE L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

 

NOMINACIONS A MILLOR OBRA INÉDITA

-A L’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

-A L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

-A L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

 

NOMINACIONS A MILLOR MUNTATGE:

-A L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

-AL’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

 

-A L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

 

NOMINACIONS A MILLOR OBRA:

-A L’OBRA: “Una història diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

-A L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

-A L’OBRA: Volguts Pares

DE LA FALLA: Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

-A L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A L’OBRA: “L’Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí