Estes són les candidates definitives a la Preselecció de la Fallera Major de València 2023

Esta es la llista definitiva de les candidates a la Preselecció de la Fallera Major de València 2023, proporcionada per Junta Central Fallera:

SECTOR LA SEU – LA XEREA – EL MERCAT

CANDIDATA

 

RAU, ALEJANDRA DANIELA

 

1

COMISSIÓ

 

Mercat Central, pl.

LLORENS POVEDA, Mª DOLORES 6 Llanterna-Na Rovella-Av.de l’Oest
ZARAGOZA MORERA, ANA 50 Corretgeria-Bany dels Pavesos
FERRIOL GRAU, ROSA 110 Lope de Vega, pl.
HERVAS SEMPERE, NATALIA 143 Reina-Pau-Sant Vicent
CHARCO GADEA, CELESTE 309 Negret, pl.

 

SECTOR ALGIROS

CANDIDATA COMISSIÓ
VALLES PEREZ, EVA 97 Sèneca-Iecla
VINAIXA BONILLO, PAULA 123 L’Alguer-Enginyer Rafael Janini
LOPEZ MELGAR, LAURA 131 Iecla-Cardenal Benlloch
SONIA GIRONES IÑIGUEZ 247 Lleons-Poeta Mas i Ros
SOTELO PLA, SUSANA 256 Blasco Ibáñez-Mestre Ripoll
CEREZO PALAO, CUEVA SANTA 318 Tarongers-Universitat Politècnica
VICTORIA COLOMINA MARTÍNEZ 360 Rubén Darío-Fra Lluís Colomer

 

SECTOR BENICALAP

CANDIDATA COMISSIÓ
URGEL MARTINEZ, CAROLINA 26 Ciutat de l’Artista Faller
PALASÍ FERNÁNDEZ MARTA 69 Sant Josep de Pignatelli-Doctor Peset Aleix
BADIMON MONSELL, LAURA 74 Alqueries de Bellver-Garbí
BEATRIZ ROSELL CEBRIAN 93 General Llorens
CONCHES PONCE, NOELIA 111 Burjassot-Pare Carbonell
NATALIA GARCIA NAVARRO 118 Acàcies-Picaio
MARIBEL MARCO MARTINEZ 223 Benicadell-Sant Roc
GONZALEZ SANCHEZ, ANA MARIA 320 L’Equador-Alcalde Gurrea
ALBA RUIZ QUILES 358 Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset
CAMPOS ARCAS, LAURA 365 Alfara del Patriarca-Periodista Gil Sumbiela
SARA MARTINEZ GUILLEM 374 Pere Cabanes-Joan XXIII

 

SECTOR BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

CANDIDATA COMISSIÓ
ESTEVAN LOPEZ, Mª JULIA 121 Lluís Cano, pl.
YASMINA FERRER QUESADA 207 Mestre Lope-Josep Carsí
FONFRIA IBAÑEZ, Mª CARMEN 214 Cristòfol Sorní-Mestre Martín
MIRA LUJAN, AMPARO 217 Espartero-Mestre Plasencia
PRADAS SANCHEZ, TANIA 220 Fermín Galán i García Hernández-Primave
RUIZ BADENES, ANGELA 221 Llibertat-Teodor Llorente
GALLARDO GREGORI, AITANA 252 Maria Ros-Sant Tomàs
ANDREA RESINA DIAZ 253 Pi i Margall-Arturo Cervellera
IBAÑEZ ANDRES, NATALIA 266 Mendizábal
TISCHLER ROIG, ALBA 267 Marià Benlliure-Séquia de Tormos
ORTEGA FERNANDEZ, TANIA 268 Isaac Peral-Misser Mascó
FERRER GARCIA, ANDREA 269 Nàquera-Lauri Volpi
TOMAS NIETO, TERESA 274 Tenda, pl.
PARRA ROIG, PAULA 275 Pouet, pl.
ROJAS MATA, ROCIO 293 Benimodo-Enginyer Dicenta

 

SECTOR BOTANIC-LA PETXINA

CANDIDATA

 

MARIA VALLES GIL

 

7

COMISSIÓ

 

Borrull-Túria

MARIN PEIRO, CARMEN 21 Borrull-Socors
ALEPUZ SALVADOR, CARMEN 56 Azcàrraga-Ferran el Catòlic
PAZ FRONTERA MURGUI 99 Ferran el Catòlic-Erudit Orellana
BARAT RODRIGUEZ, PAULA 160 Sant Ignasi de Loiola-Jesús i Maria
SORIANO HERRERO, SARA 201 Palleter-Erudit Orellana
SANZ PARDO, CELIA 300 Santa Maria Micaela-Martí l’Humà

 

SECTOR CAMINS AL GRAU

CANDIDATA

 

BERROCAL SILGADO, ANA MARIA

 

31

COMISSIÓ

 

Lo Rat Penat

GARCIA CHICHELL, Mª JOSE 68 Conserva-Berenguer Mallol
MUÑOZ ALBUIXECH, NOELIA 128 Mestre Valls-Mariner Albesa
UTRERO ALONSO, SANDRA 129 Ramiro de Maeztu-Els Lleons
ARIADNA DURIO PONCE DE LEON 145 Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals
CONTRERAS COMPANY, ANGELES 150 Doctor Manuel Candela-Av.del Port
SALMERON RODRIGUEZ, MACARENA 178 Illes Canàries-Trafalgar
HERNANDEZ GARCIA, SARA 179 Ferros-Joan Baptista Perales
MARTA DURA CERDA 183 Illes Canàries-Dama d’Elx
FERRER MARTINEZ, ANA 184 Indústria-Sants Just i Pastor
DUATO MARTINEZ, ALICIA 192 Ramiro de Maeztu-Humanista Furió
BORDES LOPEZ, MARIA JOSE 212 Arts i Oficis-Actor Llorens
BOFI CARCAS, CARLA 285 Rodríguez de Cepeda-Llorenç Palmireno
GARCIA MOLINA, LURDES 349 Sants Just i Pastor-Serradora
GALCERÁN GADEA, MARÍA DEL MAR 375 Albereda-França
CHAVES MONTAGUD, GLORIA 377 Av.de França-Alfred Toran i Olmos
POU CAMPILLO, NURIA 380 Pintor Maella-França-Menorca

 

SECTOR CAMPANAR

CANDIDATA COMISSIÓ
BENLLOCH CABAÑERO, AZAHARA 135 Avinguda de Burjassot-Joaquim Ballester
BENITA FERNANDEZ MARGARITA 191 Pare Domènech-Pius XII
MENGO HERNANDEZ, LAURA 197 Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana
MUNILLA DAS, ADELA MARÍA 245 Manuel de Falla-Tamarindes
NAVARRO MENDOZA, ANA MARIA 297 Hernández Lázaro-Vall de la Ballestera
SAEZ ROMERO, VERONICA 311 Castielfabib-Marqués de Sant Joan
GONZALEZ JIMENEZ, ANDREA 321 Escultor García Mas-Puerto de Santa Marí
NAVARRO ALAGARDA, ANA 325 Mestre Rodrigo-General Avilés
ROBLES FELIX, MARTA 336 Serra Martés-Miguel Servet

 

SECTOR CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

CANDIDATA

 

LUJAN MOLTO, ELENA

 

42

COMISSIÓ

 

La Creu, pl.-Els Àngels

LUZ PEREZ, ANDREA 59 Aras de Alpuente-Castell de Pop
PEIRO PEREZ, VANESSA 144 Progrés-Teatre de la Marina
VAZQUEZ PEREIRA, MORGANA 151 Just Vilar-Mercat del Cabanyal
PERIS SANTAMARIA, MARTA 155 Barraca-Església del Rosari
NAVARRO GALLART, PALOMA 168 Josep Benlliure-Teatre de la Marina
AMPARO BONIAS ESTELLER 169 Major-Moraira-Natzaret
BANACLOCHA HURTADO, Mº DOLORES 225 Rosari-Calabuig, pl.
LAGUNA LLEONART, SANDRA 226 Doctor Joan Josep Dómine-Port
CERDÁ BATALLER VICTORIA 228 Arquitecte Alfaro-Francesc Cubells
SANCHIS PERALES, CARMEN 304 Isaac Peral-Méndez Núñez

 

SECTOR EL CARME

CANDIDATA COMISSIÓ
ANGELES PÉREZ, ARIADNA 9 Na Jordana
SANCHEZ PEREZ, ANA 18 Sant Miquel-Vicent Iborra, pl.
M.CARMEN CONTELL MATA 46 Baix-Mesó de Morella
SARA SANCHO RUIZ 62 Mossén Sorell-Corona
MADRID CONTRERAS, DELIA 63 Ripalda-Soguers
ALMUDENA ROMERO PRATS 65 Serrans-Els Furs, pl.
PEREZ TORRENTE, ANDREA G. 66 Arbre, pl.

 

 

SECTOR CREU COBERTA

CANDIDATA COMISSIÓ
BENET LUQUE, ROCIO 25 Camí d’Alba-Castell de Cullera
CASTELLÓ CORRALIZA, VERÓNICA 100 Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí
MONICA OLIVA GIMENO 141 Fra J. Rodríguez-Pintor Cortina
KOREA FERNANDEZ SANCHEZ 152 Sant Vicent Màrtir-Pianista Empar Iturbi
FERNANDEZ MONCHO, LOURDES 193 Manuel Arnau-La Creu Coberta
ALBA MARQUEZ, MIREIA 246 Josep Soto Micó-Síndic Mocholí
ARANZAZU HERNANDEZ RIVAS 249 Segòvia, pl.-Doctor Tomàs Sala
BARBARA PLAZA TAMAYO 258 Calvo Acacio
CARLOTA FERNANDEZ DOMINGUEZ 291 Jerónima Galés-Litògraf Pascual i Abad
DELGADO LOPEZ, NURIA 341 Carters-Litògraf Pasqual i Abad
ALBIACH GALINDO, YASMINA INMACULADA 359 Enginyer Josep Sirera-Pius IX
DESIRÉE MORENO FAMBUENA 391 Montesa – Dr. Marañón

 

 

SECTOR JESUS

CANDIDATA COMISSIÓ
VENDRELL ALMENDROS, ALICIA 35 Joan d’Aguiló-Gaspar Aguilar
COLLADO LUZZY, MARIA 38 Costa i Borràs-Agustina d’Aragó
GUAITA CUENCA, RAQUEL 51 Carretera d’Escrivà-Coop. de Sant Ferran
HOYOS IGNACIO, TERESA 146 Tres Forques-Conca-Pérez Galdós
CANO VALENCIANO, Mª ANGELES 172 Pérez Galdós-Jesús-Mestre Sosa
PRIOR ESTELLES, SOL 199 Veneçuela-Agustí Sales
REIG VIVEROS, MARIA LUISA 200 Carcaixent-Compromís de Casp
CUADRA OLIVAS, MARIA CRISTINA 215 Baró de Patraix-Conca
GARCIA GARCIA, BELEN 232 Pius XI-Fontanars
PAZ PITARCH SELVI 236 Jesús, pl.
LLORENS GADEA, MARTA 294 Jacint Labaila-Manuel Simó
ANGELA LUCAS BODI 340 Francesc Climent-L’Uruguai

 

SECTOR MALVARROSA-CABANYAL-BETERÓ

CANDIDATA COMISSIÓ
GIMENEZ MOTA, Mª VICENTA 49 Barraca-Espadà
MIRIAM MONTOLIO ALVAREZ 109 Sant Rafael-Antón Martín
CANDELA NACHER, ALBA 112 Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite
MARTIN OLIVER, ANA ISABEL 133 Reina-Vicent Guillot
PERIS RODRIGUEZ, CHELO 153 Sant Pere-Mare de Déu de la Vallivana
REDONDO MASCUÑANA, REBECA 162 Grups Mare de Déu del Carme
ARCE CHOVARES, ANA MARIA 181 Barri Beteró
UNIO OCHOA, ISABEL 234 Escalante-Empar Guillén
CASTELLANO RUIZ, SARA MARIA 328 Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens
CANDEL BLANCO, NOELIA 346 Riu Tajo-Cavite
MORENO MORALES, LARA 351 Doctor Álvaro López-Sant Joan de Déu

 

SECTOR MISLATA

CANDIDATA COMISSIÓ
FRONTERA BELLVER MIREIA EMPAR 48 Creu i Mislata
PASCUAL VIDAL, ANGELS 136 Felipe Bellver-Mare Ràfols
RONDAN VILLAR, ANA 229 Antonio Molle-Gregorio Gea
RIPOLL MAÑEZ, SHEILA 254 Pare Santonja-Cardenal Benlloch
ALMELA RODRÍGUEZ, AROHA 255 Barri Quint-Pizarro
GÁLVEZ CAÑIZARES, PILAR 263 Salvador Giner-Gregori Gea
TEVAR LARA, MARTA 264 Lepant-En Joan d’Àustria
PEREZ REPISO, IRENE 286 Pere María Orts i Bosch, pl.
BELDA CARCELEN, YESSICA 334 Doctor Marañón-Mestre Palau
BEAMUD GALINDO, ANA Mª 335 L’Eliana-El Cid
MÁÑEZ BENEDÉ, DESIRÉE 357 Moreria, pl.

Estas son las fechas y lugares donde se celebrarán las Preselecciones a Falleras Mayores de València 2023

SECTOR OLIVERETA

CANDIDATA COMISSIÓ
TAMARA MARTI LOPEZ 67 Lluís Lamarca-Velázquez
MARTÍNEZ JUÁREZ, SARAY 81 Goya-El Brasil
SARRION MARTINEZ, PATRICIA 82 Olivereta-Cerdà i Rico
LYDIA GIMENEZ MILARA 96 Quart Extramurs-Velázquez
CAPILLA POZO, CARLA 108 Pintor Stolz-Burgos
VILLAPLANA RIVAS, JENNIFER 166 Santa Cruz de Tenerife
PONCE GIMENEZ SONIA 203 Joan Baptista Vives
MARIN SANCHEZ, MARIA 235 Barri de La Llum
CERVERA GARCIA, VICTORIA 308 Mercat de Castella
ALCARAZ BERTOMEU, DIANA 353 Alcàsser-Iàtova
GEMA PERIS LAGUNA 371 Josep Maria Bayarri-Los Isidros
DE DIOS FRIAS, MARIA 385 Vicent Castell Maíques, pl.

 

SECTOR PATRAIX

CANDIDATA COMISSIÓ
VAÑÓ MONTAVA, PAULA 87 Arxiduc Carles-Xiva
DOMINGO PINTO, MALU 130 Patraix, pl.
MUÑOZ RUIZ, MARIA ISABEL 202 Humanista Mariner-Manuel Simó
FERRER VALERO, LORENA 240 Mestre Bellver-Marià Ribera
FERRER ARMERO, MARTA 260 Barri de Sant Isidre
ZAMORA GONZALEZ, INMACULADA 282 Mare de Déu de la Cabeça-J.M. Mortes Ler
GUERRERO ALVAREZ, PALOMA 284 Ceramista Ros-Josep Maria Mortes Lerma
INES ROSELL QUINTANILLA 302 Xiva-Francisco de Llano
RAQUEL CUENCA PEÑA 316 Arxiduc Carles-Músic Gomis
CARIÑENA BARRERO, PATRICIA 317 Camí Nou de Picanya-Nicolau Primitiu
FERNANDEZ ROVIRA, Mª. JESUS 327 Pintor Pasqual Capuz-Fontanars
ESPINAR LOPEZ, DOLORES 367 Puebla de Valverde-II República Espanyola

 

 

SECTOR EL PILAR-SANT FRANCESC

CANDIDATA COMISSIÓ
GARCIA MARCO, ALMUDENA 10 Avinguda de l’Oest
MORA REAL, MARI CARMEN 34 Pilar, pl.
ESQUETA NAVALON, AMANDA M. 36 Guillem de Castro-Triador
CUCALA CRESPO, MARIA JOSE 89 Sant Vicent-Periodista Azzati
RICOS PEREZ, Mª AMPARO 92 En Sendra-Coll, pl.
MINGUET ALMELA, ANGELA 167 En Plom-Guillem de Castro
PASTOR MARTINEZ, MARIA AMPARO 196 Guillem Sorolla-Recaredo
MARTI GARCIA, EVA MARIA 242 Ribera-Convent de Santa Clara

 

SECTOR PLA DEL REIAL-BENIMACLET

CANDIDATA COMISSIÓ
GASPAR VILLUENDAS, MARINA 22 Exposició-Misser Mascó
VALERO GARCIA, LAURA 120 Molinell-Alboraia
CRISTINA SÁNCHEZ GARRIDO 125 Baró de San Petrillo-Leonor Jovani
BENITO GREGORIO, ANA 156 General Pando-Serrano Flores
CRISTINA CASTELLANO CABALLE 185 Poeta Altet-Benicarló
BURGOS MORENO, MARIA 188 Primat Reig-Vinaròs
CERVANTES SANZ, CARMEN 270 Cuenca Tramoyeres-Guàrdia Civil
GARCIA DE LA FUENTE, LAURA 272 Menéndez y Pelayo-Catalunya
ESTHER ZARAGOZA JUAN 330 Vicent Sancho Tello-Xile
ANDUJAR CALDERON, ESTEFANIA 352 Poeta Emili Baró-Enric Ginesta
AVILA GARCIA, MONICA 373 Antiga Senda de Senent-Albereda

 

SECTOR PLA DEL REMEI-GRAN VIA

CANDIDATA COMISSIÓ
REY FERRER, MARINA 14 Almirall Cadarso-Comte d’Altea
MOCHOLÍ PÉREZ, AMPARO 20 Salamanca-Comte d’Altea
SANCHIS CORRAL, IRENE 44 Mestre Gozalbo-Comte d’Altea
PASTOR DOMINGUEZ, ANDREA 54 Joaquim Costa-Borriana
MARIA VICTORIA PEREZ SANCHEZ 83 Ciscar-Borriana
COLOMA DUATO, MARIA 84 Gravador Esteve-Ciril Amorós
SONIA ALONSO SEGOVIA 102 Fèlix Pizcueta-Ciril Amorós
CUBELLS ASENCIO, IRIS 161 Regne de València-Ciscar
NIETO SEBASTIÁ, CLAUDIA PILAR 278 Joaquim Costa-Comte d’Altea
ILLUECA BELENGUER, DIANA 283 Jacinto Benavente-Regina Na Germana
VERCHER FERRER, MAR 289 Isabel la Catòlica-Ciril Amorós

 

SECTOR POBLATS AL SUD

CANDIDATA COMISSIÓ
VALLIVANA SANCHIS TAMARIT 132 Glòria-Felicitat-El Tremolar
MELGAR HERNANDEZ EMILIA 299 Maria Ros-Manuel Iranzo
SANCHIS PRADILLO, MONICA 326 Hellín-Pere de Luna
GIMENEZ MARCO, MARA 338 Embarcador-Historiador Betí
RAMIREZ CARPIO, NEREA 387 Jesús Morante Borrás-Caminot (La Punta)

 

SECTOR QUART DE POBLET-XIRIVELLA

CANDIDATA COMISSIÓ
DEFEZ ESTELLÉS AINHOA 103 València-Teodor Llorente
RUIZ SERRANO, PAULA 175 Barri Mont de Pietat
CHILLON UREÑA, LAURA 206 Doctor Gómez Ferrer
CRUZ JARTIN, NEREA 209 Sant Antoni
ORTEGA ESCALANTE, NOELIA 210 Alacant
GALLART ARAGONES, ESTHER 331 Marqués de Solferit
FITA BONDIA, VIRGINIA 332 Poeta Llorente
FERNANDEZ TOLOSA, LETICIA 333 Mestre Serrano-Alacant
MARTINEZ SANCHEZ, ALICIA 350 Tribunal de les Aigües
TUREGANO OLMOS, ANDREA 362 Luz Casanova-Pare Espasa
MARÍA ARANZAZU IZQUIERDO FORTUNATO 363 L’Alcota-Sagunt
GARCIA LOPEZ, SILVIA 364 Pius XII-Jaume Roig

 

SECTOR QUATRE CARRERES

CANDIDATA COMISSIÓ
CRISTINA CABALLERO RAMO 55 Sapadors-Vicent Lleó
SINISTERRA SERRANO, MAICA 101 Carrera de Malilla-Enginyer J. Benlloch
CARDONA PERIS, LIDIA 114 Carrera de Sant Lluís-Doctor Waksman
SANDRA CAMARENA ALAPONT 124 Lluís Oliag-Mariola-Granada
CORTES MONJE, BELEN 186 Bisbe Jaume Pérez-Lluís Oliag
SEANO PIQUER, ARIADNA 195 Gravador Jordán-Escultor Pastor
ANGELA GAJATE HERNANDEZ 218 Ausiàs March-Na Rovella
MªMIRABELA ROMANIUC 251 Carrera de Sant Lluís-Rafael Albiñana
SOLER RODRIGUEZ, BEATRIZ 259 Oltà-Juan Ramón Jiménez
ROCA IBAÑEZ, AITANA 276 Carrera de Malilla-Illa Cabrera
IZQUIERDO CANOS, PAULA 307 Àngel Villena-Pintor Sabater
COTILLAS ALANDI, SILVIA 324 Poeta García Lorca-Oltà
REKECHYNSKA BILORUSOVA, OLGA 368 Hort de Sant Valer-La Plata
VILLAREAL SERRANO ALBA 392 Blas Gámez – Ángel Villena

 

SECTOR RASCANYA

CANDIDATA COMISSIÓ
EGIDO MARCOS, PAULA 33 Montortal-Torrefiel
BERZOSA GARCIA, MARIA AMPARO 43 Marqués de Montortal-Berní i Català
GAMEZ SERRANO, M.BETLEM 61 Marqués de Montortal-Josep Esteve
BEATRIZ GONZALEZ CAÑIZARES 117 Daroca-Pare Viñas
VALERO MAÑEZ, AMPARO 138 Pare Viñas-Agustín Lara
MARTINEZ CALVO, Mª CARMEN 157 Sant Joan Bosco-Duc de Mandas
GODOY LOPEZ, LAURA 227 Gayano Lluch
PALANCA DOMENECH, ISABEL 237 Senent Ibáñez-Massarrojos
ORDEN PEREZ, ESTHER 287 Riu Bidasoa-Comte de Torrefiel
CASTILLO PICÓN, SONIA 290 Cases de Bàrcena
MARTINEZ FERNANDEZ, PALMIRA 295 Camí de Montcada-Pintor Jacomart
PEIRO CONDE, CARMEN 319 Sant Vicent de Paül-Dip. Clara Campoamo
M. ISABEL CABALLERO PEREZ 366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares
PARRA MONTAÑA, DIANA 384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsà

 

SECTOR LA ROQUETA-ARRANCAPINS

CANDIDATA COMISSIÓ
MADRERO SORIA, CRISTINA 12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal
SANCHEZ SERRA, ROCIO 47 Alberic-Heroi Romeu
SERRANO MUÑOZ, SANDRA 53 Pintor Segrelles, pl.
GOMEZ MARCO, ROSA 57 Pelai-Matemàtic Marzal
ASCENSION GIMENEZ ALONSO 78 Bisbe Amigó-Conca
CUESTA PALACIOS, NURIA 79 Ferran el Catòlic-Àngel Guimerà
MIRALLES LUJAN, JESSICA 88 Bailén-Xàtiva
SILVIA RIDAURA GASTALDO 122 Cervantes-Pare Jofré
SANCHIS MOLL, AURORA 154 Sant Vicent-Marvà
ADELL FERNÁNDEZ, MARIA 158 Albacete-Marvà
HERNÁNDEZ GÓMEZ, CRISTINA 173 Jesús-Sant Francesc de Borja
PASCUAL SORIANO, ROLINDES 189 Giorgeta-Roís de Corella
GORRIZ CAMPOS, RAQUEL 204 Espartero-Ramón y Cajal

 

SECTOR RUSSAFA A

CANDIDATA COMISSIÓ
SUSANA SORIANO LOPEZ 23 Tomasos-Carles Cervera
BEATRIZ SANCHEZ PASTOR 126 Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran
BLANCA LOPEZ SAN ANDRES 174 Pintor Salvador Abril-Peris i Valero
HERCULES FERRARO, MARIA 187 Regne de València-Duc de Calàbria
SANANTONIO CAMPS, Mª AMPARO 213 Vivons-Romeu de Corbera
FERNANDEZ CORONEL, ANA Mº 279 Maties Perello-Lluís de Santàngel

 

SECTOR RUSSAFA B

CANDIDATA COMISSIÓ
ESCRICHE ASENSI, DEBORAH 27 Cadis-Els Centelles
MARTINEZ SANMARTIN, EVA 39 Castelló-Sogorb
ASPAS GARCIA, MARINA 41 Cuba-Puerto Rico
VIRTUDES BENET NAVARRO 142 Cuba-Buenos Aires
LUQUE HERRERO, MARIA 177 Sueca-Literat Azorín
ARANDIGA CAMPILLOS, Mª ISABEL 239 Peris i Valero-Cuba
CRISTINA MORENO PATÓN 250 Cadis-Dénia
HERNANDEZ GRACIA, ANGELES 348 Cadis-Mossén Femenia-Puerto Rico

 

SECTOR SAÏDIA

CANDIDATA COMISSIÓ
DE MOUTAS CASANOVA, BEATRIZ 5 Doctor Olóriz-Arquebisbe Fabián i Fuero
PEÑARROCHA CABO, ANNA 13 Actor Mora-Constitució
PAULA FERNANDEZ CORET 45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbano
MONTESINOS PEREZ, MARIA 64 Doctor Peset Aleixandre-En Guillem Ferrer
CLARAMUNT HORRILLO, MARIOLA 75 Sagunt-Sant Guillem
MªDOLORES VILLASALERO GONZALEZ 90 Nador-Miraculosa
GARCES PONCE, ALBA 95 Camí de Barcelona-Travessera i Camí de
PÉREZ OBÓN, AINHOA 107 Bilbao-Maximilià Thous
GARCIA TORRALBA, Mª DEL MAR 134 Vilanova de Castelló-Horticultor Galán
AMPARO GARCIA MARTINEZ 139 Portugal-Fragata
CARLA TORTOLA PERPIÑA 163 La Pobla del Duc-Benipeixcar
MARTA MONZON CARBONELL 194 Visitació-Oriola
FERNANDEZ SOTO, NURIA 281 Ministre Luis Mayans-Argenter Suárez
GENOVES SERRANO, PAULA 370 Llorers-Arquitecte Lucini

Estes són les candidates definitives a la Preselecció de la Fallera Major Infantil de València 2023

Foto: Armando Romero/JCF